Datart.czDATART International je přední maloobchodní prodejce zaměřený na spotřební elektroniku. Na českém a slovenském trhu působíme již od roku 1990 a za tuto dobu jsme si získali mnoho spokojených zákazníků, kteří nás vyhledávají kvůli kvalitnímu zboží za nejlepší ceny a také díky bohaté nabídce služeb. Od prosince 2005 se Datart.cz stává prvním významným maloobchodním řetězcem na českém trhu, který nabízí zákazníkům komfortní nákup prostřednictvím vlastního e-shopu a to při zachování většiny služeb, které poskytujeme našim zákazníkům zdarma. DATART.cz  International patří do silné mezinárodní obchodní skupiny DARTY GROUP. V roce 2003 jsme získali v prestižní soutěži Obchodník roku ocenění nejlepšího obchodníka v kategorii elektro, v letech 2004 a 2005 jsme v této soutěži zvítězili v celkovém hlasování veřejnosti a získali tak ocenění “Nejoblíbenější obchodník roku 2004″.

Servis24 přihlášení na účet vám umožní přístup k běžným účtům od České spořitelny. Servis24 přihlášení vám umožní snadný přístup k vaším financím. Česká spořitelna Servis 24 je internetové, telefonní a GSM bankovnictví České spořitelny.

Co Datart.cz nabízí

V našich prodejnách a v internetovém obchodě (e-shop) najdete široký sortiment spotřební elektroniky, zejména domácí spotřebiče, audio, video, PC a telekomunikační techniku včetně příslušenství. Prodejem techniky však pro nás komunikace se zákazníky ani zdaleka nekončí. Nabízíme služby, které jinde nenajdete – jen namátkou: záruku nejnižší ceny na kamenných prodejnách, dopravu zdarma, prodlouženou záruku či ekologickou likvidaci starých spotřebičů a přívětivý záruční a pozáruční servis. V naší nabídce naleznete také široké možnosti financování za výhodných podmínek.

Několik čísel

Prodejní řetězec tvoří celkově 44 prodejen, z nichž 32 se nachází v České republice a 12 na Slovensku. Přibližně 1200 zaměstnanců se stará o chod společnosti ve vlastním distribučním centru a v prodejnách s celkovou prodejní plochou cca 25 000 m2. Prodejny DATART najdete ve velkých nákupních střediscích nebo v centrech větších měst. Chceme, aby si každý zákazník ten svůj výrobek našel rychle a bez dlouhého hledání nejen v naší internetové prodejně ale i v našich obchodech. Proto jsou naše výrobky vystaveny přehledně a celkové uspořádání prodejen usnadňuje orientaci. O zákazníky se stará vyškolený personál, který umí vždy poradit. Za úplnou samozřejmost pokládáme dlouhou otevírací dobu, víkendový prodej a možnost parkování.

Kam směřujeme

Naše filozofie se od vzniku společnosti nezměnila. Chceme nabízet nejlepší ceny, nejlepší zboží a nejlepší služby. Chceme získávat nové zákazníky, a to neustálým rozšiřováním prodejní a servisní sítě. Naším záměrem je stále překvapovat i ty, kteří Datart již znají a to prostřednictvím nových služeb a speciálních nabídek, které skutečně stojí za to. Naším heslem je 100 % spokojených zákazníků. Pokud nás navštívíte, uděláme vše pro to, abyste mezi ně patřili i vy.

Historie Datartu

2011

Rok 2011 byl pro společnost Datart.cz zlomový, především díky červencovému sjednocení cen v prodejnách i na internetu, a to v Čechách i na Slovensku! Rok 2011 byl také věnován moderním technologiím, byla připravena a spuštěna první verze mobilní aplikace eDatart pro operační systémy Android a iOS společnosti Apple. V rámci neustálého zlepšování služeb pro naše zákazníky jsme spustili v Čechách i na Slovensku nový portál pro registrované zákazníky pod názvem MůjDatart. I v roce 2011 byla otevřena nová prodejna, to již třetí prodejna v Košicích, tentokrát v OC Aupark.

2010

V roce 2010 Datart pokračuje s otevíráním nových prodejen, jsou otevřeny prodejny na Praze 4 v OC Plaza Novodvorská , druhou prodejnu v Liberci a před koncem roku i v nově vzniklém OC Galerie Harfa v Praze 9. I na Slovensku otevíráme nové prodejny, nejprve v OC Aupark v Piešťanech a poté i druhá prodejna v Žilině, také v tamním OC Aupark. Ke konci roku tak měl Datart 32 prodejen v Čechách a 11 na Slovensku. Po celý rok také slaví 20 let fungování společnosti na českém trhu, vyvrcholením je pak speciální prodejní akce pro zákazníky.

2009

V roce 2009 začíná Datart s plánovanou modernizací svých prodejen, první realizovanou prodejnou se stává Karviná .

2008

Datart představuje ZÁVAZEK DŮVĚRY, jehož cílem je 100% spokojených zákazníků (nejlepší cena, nejlepší sortiment, nejlepší služby). V průběhu roku otvíráme 7 nových prodejen. Nové prodejny se otvírají v Praze Edenu, Praze Pankráci, Jihlavě, Karviné, Kolíně, Liberci a v Mostě. Konečný počet prodejen je 29 v ČR a 9 v SR.

2007

Spouštíme internetový obchod i na Slovensku

2006

V roce 2006 dochází k otevření prodejen v Hradci Králové, Nitře, v Praze Ruzyni, v Českých Budějovicích a v Banské Bystrici

2005

Od prosince 2005 se Datart stává prvním významným maloobchodním řetězcem na českém trhu, který nabízí zákazníkům komfortní nákup prostřednictvím vlastního e-shopu.

Datart otevřel nové prodejny v nákupním centru Vaňkovka v Brně, v obchodním centru Futurum v Ostravě a v obchodním centru Chodov v Praze.

2004

Datart provozuje celkem 22 prodejen, z nichž 15 se nachází v ČR a 7 v SR. V tomto roce otevírá svou šestou prodejnu v Praze – nákupním centru Černý Most a v srpnu svou zatím nejnovější prodejnu v Olympia Centru Olomouc.

Datart vyhrává hlasování veřejnosti v prestižní soutěži „Obchodník roku“ pořádané společností GE Capital Multiservis a získává tak ocenění „Nejoblíbenější obchodník roku 2004“.

2003

Datart se stává součástí mezinárodní skupiny KESA Electricals plc.

Datart získává ocenění Prodejce elektro roku 2003 v soutěži GE Capital Multiservis.

2002

Společnost úspěšně pokračuje v rozšiřování nabídky a prodejního formátu, tentokrát otevřením prodejen Praha-Letňany, Teplice, Bratislava-Avion (SR) a Košice-Optima (SR).

2001

Datart zavádí nový koncept prodeje v nově otevíraných prodejnách velkého formátu umístěných v Praze-Nový Smíchov, Ústí nad Labem, Plzni, Ostravě, Mladé Boleslavi, Košicích a v Žilině. Zrekonstruovány jsou po vzoru nového konceptu prodejny Praha-Zličín a Brno-Heršpice.

Zprovozněny jsou také nové služby Prodloužená záruka a Záruka nejnižší ceny.

2000

Společnost Kingfisher plc se stává akcionářem Datartu.

Svou činnost zahajuje první prodejna velkého formátu na Slovensku, která je umístěna v Bratislavě – Polus City Center, otevřena je také menší prodejna v Popradě. V České republice se otevírají prodejny v Praze-Hostivař (velký formát) a v Havířově-nákupní centrum Elán.

1999

Datart provozuje již 12 prodejen, nové prodejny vznikají i na Slovensku – v tomto roce zahajuje svou činnost prodejna v Banské Bystrici.

1998

Společnost se začíná orientovat především na nová nákupní centra situovaná v nákupních zónách na okrajích měst, otevřeny jsou první tři prodejny velkého formátu a to v nákupních centrech Praha-Zličín, Brno-Heršpice a Plzeň-Bory. Mimo velkoformátové prodejny je také otevřena nová prodejna v Ostravě-Nádražní ulici. V tomto roce rovněž zahajuje svou činnost Infolinka Datart. V rámci záručního servisu pro naše zákazníky je zprovozněna služba Jistota stálého obrazu – tedy možnost zapůjčení náhradního televizoru po dobu opravy.

1996

Dochází k otevření další pražské prodejny, která je umístěna na Národní třídě.

1993

Dochází k otevření první maloobchodní prodejny Datart, prodejna byla umístěna v Praze, ve stanici metra Budějovická. V současné době již tato prodejna není v provozu.

1992

Zahájen prodej v prvním zkušebním obchodě, který byl dočasně umístěn v Praze v paláci Perla.

1990

Vznik společnosti


Reklama:


Product key MS Office

Softvér a legální licence

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!