Electroworld.czElectroworld.cz je jedním z největších evropských a lokálních řetězců, zaměřených převážně na prodej elektroniky a elektrospotřebičů. Na domácí trh vstoupil v roce 2002 a v současnosti je pod touto značkou otevřeno v Čechách a na Slovensku 24 prodejen. V ČR a SR provozuje také internetový prodej. Electro World je od začátku vstupu na náš trh jedním z lídrů maloobchodu s elektrem a ročně v jeho obchodech nakupují miliony zákazníků. Electroworld.cz patří do nadnárodní skupiny Dixons Retail, světově známé společnosti specializované na elektrické spotřebiče. Vedle značky Electro World patří do Dixons také tradiční prodejny jako PC World, Currys a Dixons.co.uk ve Velké Británii a Irsku, Elkjøp v severní Evropě, UniEuro v Itálii, Kotsovolos v Řecku, nebo internetový obchod Pixmania.com po celé Evropě. V současné době provozuje Dixons Retail ve 28 zemích více než 1300 klasických či internetových obchodů a zaměstnává téměř 40 000 osob. V obchodech patřících do skupiny Dixons Retail každoročně nakupuje přes 100 milionů zákazníků.

Pokud vlastníte notebook, podívejte se na naše baterie do notebooků, které pro Vás máme skladem za velmi výhodné ceny. Kvalitní elektronika, baterie, akumulátory a adaptéry za super ceny.

Základní informace o Elektroworldu

Obchod s elektronikou ElektroWorld není určitě potřeba dlouze představovat – patří mezi velké řetězce s elektronikou stejně jako OKAY elektro, Datart a další. ElektroWorld se specializuje na prodej elektro zboží od ledničky, notebooky, autorádia, navigace do auta, LCD televize po mobilní telefony, dvd a mp3 přehrávače, digitální fotoaparáty a to včetně jejich příslušenství. Jen po Evropě má ElektroWorld několik kamenných prodejen a on-line internetových obchodů s elektronikou a bílou technikou. Samozřejmě ElektroWorld najdete také v České republice. Momentálně řetězec kamenných obchodů ElektroWorld naleznete ve městech: Praha, Brno, Ostrava, Hradec Králové, Plzeň, Pardubice, Karlovy Vary, Liberec, Mladá Boleslav, Ústí nad Labem, Olomouc, Žďár nad Sázavou, České Budějovice a Čestlice u Prahy a to přímo jako samostatný obchod nebo převážně v nákupních nebo obchodních centrech typu Avion, Olympia, Futurum a Berounka.

Nabídka

V řetězci obchodů ElektroWorld najdete velmi rozsáhlou nabídku elektrospotřebičů od ledničky, lednice s mrazákem, pračky a další bílou techniku po vysavače, LCD a plazma televize, notebooky, videokamery, domácí kina, herní konzole, set top boxy a další… Pokud hledáte elektrospotřebiče známých značek jako Sony, Elektrolux, Panasonic, Apple, Samsung, Philips nebo jiné pro svůj domov nebo kancelář, určitě si v obchodě ElektroWorld vyberete. Elektronika za nízké ceny, to je nabídka prodejen ElektroWorld.

Služby

ElektroWorld Vám nabízí také několik výhodných služeb: bezpečná platba kartou, doprava domů nebo do kanceláře, zákaznická linka, záruku vrácení zboží, možnost rozšířit záruku formou pojištění, odvoz starého elektrospotřebiče, akční ceny, slevy na vybrané zboží a další… více na samotných stránkách internetového obchodu.

Leták Elektroworld

Také patříte mezi ty, kteří si nenechají ujít žádnou výhodnou koupi? Tak to jistě pravidelně sledujete akční letákElektroworld, který každý měsíc přichází s novým akčním zbožím za výhodné ceny. Přestože je leták pouze na 4 stránky, najdete v něm desítky kusů akčního zboží všeho druhu. U každého zboří je navíc zobrazena i původní cena, takže hned vidíte, kolik nákupem daného zboží v akci ušetříte.

Akční leták Elektroworld

Pokud bydlíte v blízkosti nějaké z poboček Elektroworld, měli by jste pravidelně dostávat nový leták do vaší schránky. Pokud leták nedostáváte, upozorněte na to v libovolné prodejně Elektroworld na informacích. Ochotný personál určitě zjedná nápravu a příští leták jistě dorazí i k vám. Potom už určitě nepropásněte žádnou z výhodných nabídek akčního zboží, které jsou v akčním letáku Elektroworld pravidelně zveřejňovány.


Reklama:


Product key MS Office

Softvér a legální licence

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!