Mall.czInternet Mall.cz patří mezi české maloobchody s bílou technikou, elektronikou, sportovními potřebami, hračkami a s počítači a mobily. Mall.cz provozuje v Česku internetový obchod a kamenné prodejny pod značkou Mall.cz. Internet Mall je dceřinou firmou nizozemské společnosti Netretail Holding B.V. Společnost Internet Mall, a.s. (dříve bilezbozi.cz, s.r.o.) byla založena v roce 2000. Od této doby Internet Mall působí v České republice, Německu, Polsku, Maďarsku a na Slovensku. Na jaře 2009 provozoval přes 45 internetových obchodů. Za finanční rok končící 31.3.2011 vykázala společnost Internet Mall ztrátu 36 milionů korun při tržbách dvě miliardy korun.

Pokud vlastníte notebook, podívejte se na naše baterie do notebooků, které pro Vás máme skladem za velmi výhodné ceny. Kvalitní elektronika, baterie, akumulátory a adaptéry za super ceny.

O společnosti Mall.cz

MALL.CZ je na trhu již od roku 2000. Za dobu své existence se vypracoval do pozice vedoucího hráče na českém trhu. Co vše vám můžeme nabídnout a jaká je naše filozofie? K prvnímu otevřenému obchodu BileZbozi.cz přibyly v roce 2002 další a tím položily základ myšlence nákupní galerie MALL.CZ. Anglický název, který v překladu znamená promenáda nebo velké nákupní středisko, naprosto přesně vystihuje naši filozofii. Široký sortiment. Na jednom místě můžete vybírat z obrovské šíře sortimentu. Ať už jsou to chladničky, oblečení, LCD televize, hračky, notebooky či hodinky, vše vám dodáme komfortně až do domu za ceny, které vás mile překvapí.

Naše filozofie

Šetříme vám čas i peníze. Vychutnejte si pohodlí domova a ušetřete čas strávený cestou do nákupních center. Náš obchod je otevřen 24 hodin denně, 365 dní v roce. S MALL.CZ máte více času na život, který můžete věnovat rodině nebo svému koníčku. Můžete se na nás vždy spolehnout. Držíme se hesla: „Náš zákazník, náš pán“. Vaše objednávka je pro nás vždy na prvním místě.

Historie firmy Mall.cz

  • 2000 Ondřej Fryc, Petr Burcal a Jan Menšík zakládají bilezbozi.cz, s.r.o. (předchůdce společnosti Mall.cz). V prvním roce provozu činil obrat téměř 900 000 Kč.
  • 2001 Dne 19. 12. byla získána ochranná známka na bilezbozi.cz u Úřadu průmyslového vlastnictví
  • 2002 Společnost bilezbozi.cz, s.r.o. oznamuje zahájení procesu transformace na elektronické nákupní středisko Internet Mall. V souvislosti s rozšířením záběru společnosti přichází i změna názvu a přeměna na akciovou společnost. Minoritní podíl ve společnosti Internet Mall, a.s. získává jako investor Eduard Míka.
  • 2003 – Internet Mall.cz se stal největším prodejcem na Internetu v České republice. Obchody provozované akciovou společností Internet Mall dosáhly v roce 2003 celkového objemu tržeb 369 mil. Kč včetně DPH (302 mil. Kč bez DPH) a vytvořily zisk před zdaněním ve výši 5,9 mil. Kč.
  • 2004 – 2006 Internet Mall se dále rozrůstá o nové obchody. Navíc vstupuje na zahraniční trhy, a to na Slovensko, Maďarsko a Polsko. V roce 2006 Mall.cz získal titul nejrychleji rostoucí technologická firma v ČR.
  • 2007 Internet Mall získává opět prvenství v kategorii nejrychleji rostoucí technologická firma v ČR (Deloitte Technology Fast 50). Firma vstupuje na německý trh a to s obchodem Germica.de.
  • 2008 vznikla holdingová společnost Netretail Holding, B.V., která zastřešuje a řídí všechny národní pobočky Internet Mall. Do společnosti vstupují investoři Intel Capital a 3TS Capital Partners. Firmy odkupují podíl v hodnotě 28 miliónů EUR (cca 700 miliónů CZK). Společnost nasadila nový informační systém SAP – partnerské řešení S2AP for Retail & Trade.
  • 2009 otevřeno vlastní logistické centrum s výdejním místem a skladovým prostorem 6 800 m2. Proběhlo sloučení několika obchodů pod jednu doménu a značku Mall.cz. Díky sloučení vznikl i kompletní redesign internetových stránek.
  • 2010 v roce 2010 společnost získala v soutěži Křišťálová Lupa 7. místo v kategorii internetové obchodování.
  • V roce 2011 společnost zavedla jako první v České republice prodej ve virtuálních kioscích v pražském metru. Pro prodej používá technologii QR kódy.


Reklama:


Product key MS Office

Softvér a legální licence

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!